Uchwyt na papier toaletowy Koziol Plug'n roll różowy przezroczysty

5235507 Koziol Koziol
34.20 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5235507
Wymiary
Wysokość 13 cm
długość 13,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Praktycznie mocowany do ściany uchwyt na papier toaletowy. Wykonany w kolorze różowym – przezroczystym, z charakterystycznym płaskim elementem na końcu, który nie pozwala rolce papieru zsuwać się na podłogę w łazience. Maksymalna oszczędność miejsca – uchwyt jest wprost stworzony do niewielkich przestrzeni łazienkowych.
Pozytywne inspiracje, zabawa formą i piękne kolory! Produkty marki Koziol to niemieckie tradycje produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.

Marka

Produkty marki Koziol to nowoczesne spojrzenie na funkcjonalność i oryginalny design codziennie używanych przedmiotów kuchennych, łazienkowych i ogrodowych. Wszystkie propozycje tej niemieckiej marki słynącej z doskonałej jakości produktów cechuje żywa, intensywna kolorystyka, która staje się szalenie energetyczną dekoracją dla domu i przyjemnością dla oka. Rodzinne tradycje od 1927 roku i słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej. Pozytywne inspiracje, zabawa formą i barwy, które zmieniają wnętrza na lepsze!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię