Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Uchwyt na zdjęcie/ karteczki Umbra Peak, chromowany

Uchwyt na zdjęcie/ karteczki Umbra Peak, chromowany
Uchwyt na zdjęcie/ karteczki Umbra Peak, chromowany Uchwyt na zdjęcie/ karteczki Umbra Peak, chromowany Uchwyt na zdjęcie/ karteczki Umbra Peak, chromowany
x zamknij

Uchwyt na zdjęcie/ karteczki Umbra Peak, chromowany

acumbra
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
9,1 x 8 x 12,4 cm
Metal
umbra-1004413-158
 
Szukasz sposobu na wyeksponowanie ulubionej fotografii? Uchwyt w kształcie ostrosłupa sześciokątnego to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej ramki na zdjęcie. Ten unikatowy gadżet wyróżnia się charakterystyczną, geometryczną formą oraz ogromną funkcjonalnością. Można umieścić w nim karteczkę przypominającą o ważnym spotkaniu albo fotografię z wakacji. Prezentowany przedmiot będzie pasował do nowoczesnych wnętrz – ożywi przestrzeń na biurku, komodzie albo parapecie.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.