Uchwyt/organizer toaletowy Joseph Joseph EasyStore™, steel

70529 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70529
Wymiary
28,5 x 11 x 6 cm (dł. x gł. x wys.)
Materiały
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Opis produktu

Uchwyt/organizer toaletowy Joseph Joseph EasyStore™ steel to element umożliwiający przechowywanie papieru toaletowego. Obejmuje naścienny uchwyt z praktycznym organizerem w postaci szuflady. Umieścisz w nim to, co chcesz mieć pod ręką w toalecie.


Produkt został zaprojektowany tak, by zminimalizować ryzyko rozwijania się papieru. Zarówno jego instalacja, jak i utrzymanie w czystości – jest bezproblemowe. 


Uchwyt/organizer toaletowy Joseph Joseph EasyStore™ steel został wykonany z tworzywa sztucznego i szczotkowanej stali nierdzewnej. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia. W komplecie znajdziesz instrukcję do uchwytu, która ułatwi Ci jego zamontowanie. Dzięki temu produktowi z łatwością utrzymasz porządek w łazience!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię