Uchywyt do podgrzewania rogalików Alessi Plisse, biały

MDL08BW W Alessi Alessi
72.00 PLN
72,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MDL08BW W
Materiały
Stal szlachetna, żywica termoplastyczna

Opis produktu

Uchwyt do podgrzewania rogalików Alessi Plisse biały to podgrzewacz przeznaczony do tostera. To dzięki niemu możesz podgrzewać pieczywo, a także przygotowywać pyszne tosty i kanapki. Akcesorium jest przeznaczone do tostera Plisse marki Alessi.


Podgrzewacz został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz żywicy termoplastycznej. Jest odporny na uszkodzenia i wysokie temperatury, a jego utrzymanie w czystości nie jest problematyczne. Zabrudzeń pozbędziesz się przy pomocy miękkiej gąbki oraz delikatnego płynu.


Uchwyt do podgrzewania rogalików Alessi Plisse biały posiada smukły, delikatny wygląd. Nie zajmuje dużo miejsca. Produkt umożliwia m.in. odłożenie gotowych tostów, jak i jeszcze nie przygotowanego pieczywa.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię