Waga kuchenna Joseph Joseph Switch

40054 Joseph Joseph Joseph Joseph
389.00 PLN
389,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40054
Wymiary
22,6 x 18,6 x 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Pomysłowa i bardzo praktyczna waga kuchenna o niezwykle modernistycznym wzornictwie. W dolnej części wagi znajduje się bardzo czytelny wyświetlacz LCD, pokazujący pomiary w wybranych jednostkach (g, lb, oz, fl.oz, ml ). Do obsługi służą dwa dotykowe przyciski, minimalizujące osadzanie się brudu w zagłębieniach. Górna część wagi może stanowić podstawę do ważenia produktów w opakowaniach, ale jeśli odwrócimy ją do góry nogami, otrzymujemy wygodną miskę na produkty sypkie i płynne.
Niezwykle przydatna funkcja ”add and weight” pozwala na dodawanie kolejnych składników do siebie i niezależne mierzenie ich wagi. Dzięki temu każdy przepis staje się prosty, a zabrudzonych naczyń jest znacznie mniej. Automatyczne wyłączanie pozwala oszczędzać baterie.
Waga wyposażona jest w antypoślizgową podstawę oraz dno miski. Zasilana jest na baterie 3 x AAA (w zestawie). Maksymalne obciążenie wynosi: 5kg/176.4 fl.oz/11lb/5000ml.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię