Waga kuchenna Joseph Joseph Triscale biała

40071 Joseph Joseph Joseph Joseph
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40071
Wymiary
Zamknięta: 4,5 x 14,9 x 2,1 cm
otwarta: 21,9 x 20,2 x 2,1 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Ultranowoczesna, składana waga elektroniczna.
Designerskie maleństwo - oszczędność miejsca w kuchni nabiera nowego wymiaru.
Rozłożona waga, wyposażona w antypoślizgowe, gumowe nóżki, ma stabilny kształt trójnogu. Bez problemu można na niej ustawić naczynie o dowolnym kształcie i wielkości, a także inne przedmioty wymagające zważenia.
Złożona - zyskuje kompaktowe rozmiary i mieści się nawet w kąciku kuchennej szuflady. Wyświetlacz LCD pozostaje zamknięty i chroniony.
Waga jest wyposażona w dotykowe przełączniki i funkcję auto-wyłączania. Funkcja "Add&Weight" (dodaj i waż) umożliwia odważanie kolejno kilku składników w tym samym naczyniu. Możliwość odmierzania w różnych jednostkach (gramy, lbs oz, fl. oz, mililitry).
Max. obciążenie: 5kg/176.4 fl.oz/11lb/5000ml.
Dzięki eleganckiemu opakowaniu waga może być również świetnym, praktycznym prezentem.
Bateria 3V CR2032 w zestawie.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Projektant

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię