Waga kuchenna z miarką ADE Franca

AD-KE 919 ADE ADE
179.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AD-KE 919
Wymiary
20,5 cm x 14,5 cm
Wysokość: 12,5 cm
Pojemność: 1 l
Ekran LCD: 2,9 cm x 2,9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Waga kuchenna z miarką ADE Franca 1 l to sprytny i funkcjonalny gadżet, który zastąpi w Twojej kuchni dwa odrębne urządzenia: wagę i dzbanek-miarkę.

Dzbanek miarka odmierza 1 l płynów w odstępach co 100 ml i w częściach litra. Możesz odłączyć od niego wagę w celu wygodniejszego użycia samej miarki.
Samą miarkę (bez wagi!) możesz myć w zmywarce.

Waga posiada funkcję tarowania, tak że składniki możesz odmierzać wsypując je do dzbanka jeden po drugim. Jest zasilana z baterii CR2032. Waga wyłącza się automatycznie gdy jest w spoczynku, posiada także wskaźnik niskiego poziomu baterii - podpowie, kiedy baterię trzeba będzie zmienić.

Waga odmierza w różnych jednostkach (g, ml, lb.oz, fl.oz) z dokładnością do 1 g także możesz korzystać z różnych przepisów, bez konieczności przeliczania miar.
Maksymalne obciążenie wagi to 3 kg.

Marka

Niemiecka marka ADE jest producentem wag łazienkowych i kuchennych a także innych urządzeń elektronicznych, które wykorzystywane są zarówno w domach jak i szpitalach czy laboratoriach. Firma dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaawansowanej technologii przoduje w produkcji wysokiej jakości sprzętu do zastosowania domowego.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię