Waga kuchenna Zwilling Enfinigy, czarna

53011-053-0 Zwilling Zwilling
199.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
53011-053-0
Wymiary
Szerokość 19 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Waga kuchenna Zwilling Enfinigy wykończona w pięknym, czarnym kolorze to niezbędne narzędzie w każdej nowoczesnej kuchni!

Ta cyfrowa waga kuchenna to oszczędny w formie, nowoczesny styl i idealna precyzja - stworzona z myślą o kuchennych eksperymentach.

Za sprawą wbudowanego, litowo-jonowego akumulatora nie ma potrzeby kupowania nowych baterii - waga ładuje się w prosty sposób poprzez dołączony w komplecie kabel USB. Dla oszczędności energii włącza i wyłącza się za pomocą dotykowego czujnika, a kiedy nie jest używana kończy pracę automatycznie.

Szala powstała z wysokiej jakości szkła, przez co jest bardzo prosta w pielęgnacji. Ułatwia to ważenie różnorodnych składników bezpośrednio na jej powierzchni, bez konieczności dodatkowych naczyń. Zintegrowany wyświetlacz LCD jest widoczny nawet przy masywnych produktach. Możliwość łatwego przestawiania z gramów na uncje gwarantuje łatwe przygotowywanie potraw nawet tych bazujących na zagranicznych przepisach.

Waga cyfrowa z serii Enfinigy pozwala na precyzyjne ważenie produktów do 10 kg, a zintegrowana funkcja tarowania umożliwia korzystanie z ciężkich naczyń bądź ważenie wielu składników jednocześnie.

Cechy produktu:

  • cyfrowa waga kuchenna z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym ładowanym wygodnie za pomocą kabla USB,
  • oszczędność energii przez automatyczne wyłączanie się wagi,
  • dotykowy wyświetlacz LCD o dużej powierzchni,
  • łatwe czyszczenie - szala wykonana ze szkła,
  • funkcja tary dla ułatwienia ważenia,
  • możliwość przełączenia programu z gramów na uncje,
  • udźwig maksymalny wagi to 10 kilogramów,
  • eleganckie, czarne wykończenie pasujące do wielu wnętrz.

Kolekcja: Zwilling Enfinigy Black

Zobacz kolekcję

Marka

Zwilling to niemiecka marka, która nieustannie od ponad 250 lat odnosi sukcesy na rynkach światowych w kategoriach przede wszystkim noży i naczyń kuchennych.

Zwilling to synonim przede wszystkim wysokiej jakości produktów wykonanych ze specjalnych materiałów przeznaczonych tylko dla marki.

Od 1731 roku celem firmy jest stosowanie innowacyjnych technik do wytwarzania produktów najwyższej jakości i jednoczesne zachowanie ich tradycyjnej i ponadczasowej oprawy.

Seria stalowych noży zyskała niezwykłą popularność nie tylko śród najlepszych kucharzy świata ale również wśród kulinarnych amatorów oraz hobbystów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię