Wałek do ciasta Normann Copenhagen Craft, biały

130506 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
352.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
130506
Wymiary
Długość: 27 cm
Ø 7 cm
Materiały
Drewno dębowe, marmur

Opis produktu

Wałek kuchenny Craft od duńskiej marki Normann Copenhagen. Został wykonany z naturalnych materiałów najwyższej jakości – dębowego drewna oraz marmuru. Odpowiedni kształt i waga sprawiają, że użytkowanie jest proste i wygodne – szybko i precyzyjne rozwałkujesz ciasto. Marmurowe uchwyty dają bardzo dobrą przyczepność, co w znaczny sposób ułatwia przygotowanie idealnie cienkiego ciasta. Piękny, a jednocześnie maksymalnie funkcjonalny gadżet, który spodoba się miłośnikom prostych rozwiązań i najwyższej jakości materiałów.

Należy czyścić pod ciepłą, bieżącą wodą, a następnie dokładnie wytrzeć. Zaleca się regularne olejowanie drewna, aby zachować jego odporność na uszkodzenia.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku. Meble, lampy i akcesoria tej marki możecie Państwo obejrzeć w naszym sklepie w Krakowie. W naszej ofercie są także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Simon Legald to projektant, dla którego kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zaangażowanie i ciężka praca. Swoją twórczość określa w kilku słowach, które są wyznacznikami jego stylu – szczerość i skandynawska prostota. W jego pracach widoczny jest dialog pomiędzy rękodziełem a produkcją przemysłową. Obecnie współpracuje z marką Normann Copenhagen, dla której projektuje eleganckie meble, lampy oraz akcesoria do domu. Jego ulubionym materiałem jest drewno, ponieważ daje nieograniczone możliwości tworzenia. Według Legalda każdy produkt powinien pełnić określoną funkcję oraz spełniać oczekiwania estetyczne klienta.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię