Wałek do ciasta z powłoką non stick Tala, d 47 cm

10A10485 Tala Tala
82.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10A10485
Wymiary
Długość 7 cm
Ø 6 cm
Zastosowanie

Opis produktu

Wałek do ciasta z powłoką non stick Tala to masywne i wytrzymałe narzędzie ze stali, które pomoże rozwałkować nawet najbardziej delikatne ciasto.

Stalowy wałek o średnicy 6 cm i długości 47 cm został wykonany ze stali węglowej. Dodatkowo został wyposażony w specjalną powłokę non stick, dzięki czemu ciasto nie przykleja się do powierzchni wałka.

Akcesorium waży 600 g, jest solidne i zapewnia stabilność podczas pracy. Wałek do ciasta ma miękkie uchwyty, co zapewnia większy komfort i wygodę podczas wałkowania. Jego stalowa konstrukcja umożliwia schłodzenie go w lodówce lub zamrażarce.

Wałek od marki Tala nadaje się do wałkowania ciast typu kruchego i filo.

Produkt wyróżnia się na tle tradycyjnych drewnianych wałków nowoczesnym wyglądem, wykonaniem ze stali w eleganckim, czarnym kolorze. Będzie doskonale pasował do nowoczesnej kuchni urządzonej w minimalistycznym stylu.

Cechy produktu:

  • wykonane ze stali węglowej
  • specjalna powłoka non stick chroniąca przed przywieraniem
  • przeznaczony do wałkowania ciasta kruchego oraz filo
  • można schłodzić w lodówce lub zamrażarce

Marka

Brytyjska marka Tala zna wszystkie tajemnice pięknego i udanego szykowania przetworów na zimę! Dekoracyjne zestawy do ozdabiania słoików, kartoniki do ich opisywania, foremki do ciast, naczynia do smażenia konfitur i same słoiki – w tym się specjalizuje. Powstała z miłości do tradycyjnych smaków i przetworów: z myślą o ich upiększeniu i o tym, by w kuchni, przy „słoikach” pracowało się nieco przyjemniej, z większym uśmiechem i radością życia. Tradycja i nowoczesność w jednym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię