Wałek drewniany regulowany Joseph Joseph ,sky

40114 Joseph Joseph Joseph Joseph
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
40114
Wymiary
6,4 x 42 x 6,4 cm
Materiały
drewno

Opis produktu

Wałek drewniany regulowany Joseph Joseph sky to akcesorium wykonane z wysokiej jakości drewna bukowego. Jest przeznaczone do wyrabiania i wałkowania ciasta różnego rodzaju. Wałek został wyposażony w kolorowe, zdejmowane pierścienie. Dzięki nim możesz dostosować wałek do grubości ciasta!


Dodatkowym atutem jest wygrawerowana miarka na wałku, która umożliwia dokładniejsze porcjowanie. Zarówno sam wałek, jak i wszystkie jego elementy – należy myć wyłącznie ręcznie. Zalecane jest także dokładne osuszenie po wyczyszczeniu.


Wałek drewniany regulowany Joseph Joseph sky to produkt, dzięki któremu wyrabianie ciasta na pizzę, biszkopty czy różnego typu wyroby cukiernicze – stanie się o wiele prostsze.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię