Waza Alessi, PROUST

TAM101 Alessi Alessi
3375.00 PLN
3 375,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TAM101
Wymiary
Ø 10,6 cm
Wysokość 40 cm
Materiały
Porcelana, złoto

Opis produktu

Waza Alessi PROUST to produkt, w którym zaciera się granica między sztuką a designem.

Wazon jest elementem kolekcji z okazji 100-lecia marki, która zaprasza do świętowania kultowego wzronictwa. Projekt dedykowany jest przede wszystkim kolekcjonerom, ale również wszystkim miłośnikom wyjąkowego designu oraz marki Alessi.

Podstawa i wieko wazonu ozdobione są ręcznie nakładanym, czystym złotem, co stanowi reinterpretację słynnej kolekcji inspirowanej znanym pisarzem Marcelem Proustem i paryskimi pointylistami. Korpus został wykonany z białej porcelany udekorowanej wypalaną kalkomanią w wyjątkowych barwach, przypominających konfetti.

Liczba wazonów jest limitowana. Ograniczono się do produkcji 999 sztuk, a specyficzny proces produkcyjny gwarantuje, że każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Cechy produktu:

  • edycja limitowana- 999 sztuk
  • wyjątkowy design 
  • wykonany z porcelany i złota

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię