Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wazon Black + Blum Loop

Wazon Black + Blum Loop
Wazon Black + Blum Loop Wazon Black + Blum Loop
x zamknij

Wazon Black + Blum Loop

black_+_blum
149.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
10,5 x 10,5 x 30,5 cm
Stal szlachetna, szkło
LV001
 
Elegancki wazon z kolekcji Loop będzie piękną oprawą dla pojedynczych kwiatów oraz gęstych bukietów. Składa się ze szklanego korpusu, który kształtem przypomina kieliszek do szampana. Flakon został umieszczony na smukłej, spiralnej podstawie z chromowanej stali szlachetnej. Całość prezentuje się nowocześnie i delikatnie – wazon z rzeźbiarskim akcentem będzie pasował do eleganckich wnętrz.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.