Wazon Eva Solo Acorn, 22 cm, szary

571389 Eva Solo Eva Solo
396.00 PLN
396,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571389
Wymiary
Wysokość: 22 cm
Średnica: 14 cm
Materiały
Szkło dmuchane
Zastosowanie

Opis produktu

Wazon Eva Solo Acorn, 22 cm, szary to szklany wazon, który został przygotowany przede wszystkim z myślą o wymagających użytkownikach. Na to mają wpływ dwie istotne cechy prezentowanego produktu.

Pierwsza z nich to funkcjonalne zwężenie u samej góry wazonu – dzięki niemu wsadzone do środka kwiaty czy gałęzie nie opadają na ścianki naczynia, lecz są podtrzymywane i skierowane ku górze.

Druga istotna cecha, którą oferuje wazon Eva Solo Acorn, 22 cm, szary, to możliwość mycia w zmywarce. Dzięki temu wyczyszczenie nawet solidnie zabrudzonego naczynia nie sprawi Ci problemów – nie musisz się też martwić o uszkodzenie samego wazonu!

Wazon Eva Solo Acorn, 22 cm, szary dzięki dużej wysokości pomieści także bardziej okazałe i cięższe kwiaty.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię