Wazon Eva Solo Acorn, 22 cm, zielony

571391 Eva Solo Eva Solo
396.00 PLN
396,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
571391
Wymiary
Wysokość: 22 cm
Średnica: 14 cm
Materiały
Szkło dmuchane
Zastosowanie

Opis produktu

Wazon Eva Solo Acorn, 22 cm, zielony to wazon ze szkła, który oferuje zarówno minimalistyczny, ale estetyczny design, jak i funkcjonalny kształt.

Wygląd wazonu sprawia, że ten pasuje do właściwie każdej aranżacji – przytulnej, nowoczesnej, rustykalnej czy klasycznej. Produkt z pewnością nie będzie się rzucał w oczy, a już na pewno nie odwróci uwagi domowników czy gości od kwiatów, bukietów czy gałęzi znajdujących się w środku.

Wazon Eva Solo Acorn, 22 cm, zielony od innych wazonów odróżnia się również możliwością mycia w zmywarce. To oznacza, że domowe porządki nie będą wiązały się z koniecznością uciążliwego szorowania wnętrza wazonu – wystarczy włożyć go do urządzenia wraz z naczyniami!

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię