Wazon Georg Jensen Alfredo, zielony

3586199 Georg Jensen Georg Jensen
599.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3586199
Wymiary
Wysokość: 20 cm
Ø 20,4 cm
Materiały
Szkło formowane ręcznie

Opis produktu

Wyrazisty wazon Georg Jensen Alfredo, w kolorze głębokiej zieleni. Wyróżnia się interesującym, geometrycznym kształtem, który został ręcznie uformowany z wysokiej jakości szkła. Flakon ten będzie piękną oprawą dla Twoich kwiatów i pozwoli stworzyć kreatywne kompozycje florystyczne. Sprawdzi się nowoczesnych pomieszczeniach, zwłaszcza na dużych jadalnianych stołach albo klasycznych, drewnianych komodach. Równie pięknie zaprezentuje się w sypialni urządzonej w duchu skandynawskiego minimalizmu.

Utalentowany projektant Alfredo Häberli łączy tradycję z nowoczesnością. W jego pracach widoczna jest radość oraz energia, którą zawdzięcza czasom wczesnego dzieciństwa w Argentynie oraz zwykłej ciekawości świata. Kolekcja Alfredo to przedmioty o silnej ekspresji i emocjonalności, wykonane z różnych materiałów – porcelany, stali szlachetnej, drewna oraz szkła. W ciągu ostatnich 16 lat Alfredo Häberli zdobył wiele branżowych nagród, a jego prace są prezentowane na licznych wystawach w całej Europie.

Kolekcja: Georg Jensen Alfredo

Zobacz kolekcję

Marka

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz Georg Jensen. Imperium Georga Jensena, jednego z najlepszych duńskich złotników, istnieje już ponad 100 lat. W ofercie marki znaleźć można wyroby jubilerskie, zegarki oraz akcesoria domowe: szklane wazony, porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, misy i świeczniki ze szkła i stali. Georg Jensen to nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo, które przeplata się z secesyjnymi wpływami: wyszukaną formą i ornamentyką. W tej różnorodności widać odbicie długiej i bogatej historii marki, współtworzonej przez wielu znakomitych projektantów, jak np. Patricia Urquiola, Arne Jacobsen, czy Aldo Bakker. Czerwona Maszyna jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą marki Georg Jensen Living w Polsce. Produkty Georg Jensen znajdziecie Państwo w działach: Akcesoria barowe, Nakrycie stołu oraz Dekoracja salonu.

Projektant

Alfredo Häberli łączy tradycję z nowoczesnością, czego owocem są projekty o silnej ekspresji wizualnej. W jego pracach widoczna jest radość oraz energia, którą zawdzięcza czasom wczesnego dzieciństwa w Argentynie oraz zwykłej ciekawości świata. Dla marki Georg Jensen zaprojektował kolekcję Alfredo, w której króluje porcelana, stal, szkło oraz drewno. Häberli współpracuje ze znanymi markami takimi jak Alias, BD Barcelona, BMW, Camper, FSB, Iittala, Kvadrat czy Luceplan. W ciągu ostatnich 16 lat zdobył wiele branżowych nagród, a jego prace są prezentowane na licznych wystawach w całej Europie.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Lili 23.07.2018
W tym wazonie najczęściej trzymam róże w kolorze białym, oprócz tego że przepięknie pasują kolorystycznie to jeszcze wazon jest stabilny i ma dość grube szkło. To prawdziwa perełka w salonie.