Wazon Georg Jensen Legacy 12,7 cm

3586151 Georg Jensen Georg Jensen
519.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3586151
Wymiary
Wysokość: 12,7 cm
Ø 17,4 cm
Materiały
Polerowana stal szlachetna

Opis produktu

Wazon Georg Jensen Legacy umożliwia stworzenie wielu wariacji florystycznych. Został wykonany z połyskującej stali szlachetnej, która będzie pasowała zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

Przedmiot pochodzi z kolekcji Legacy, która opiera się na założeniu, że nowe projekty mogą ucieleśniać kunszt i jakość klasycznych przedmiotów. Dowodem na to są piękne wazony o pękatych kształtach oraz błyszczących, lekko zakrzywionych powierzchniach – inspirowane legendarnymi wzornikami ze studia Georga Jensena. Kolekcja z wyraźnym akcentem w stylu old-fashion powstała przy pomocy utalentowanego projektanta – Philipa Bro.

Kolekcja: Georg Jensen Legacy

Zobacz kolekcję

Marka

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz Georg Jensen. Imperium Georga Jensena, jednego z najlepszych duńskich złotników, istnieje już ponad 100 lat. W ofercie marki znaleźć można wyroby jubilerskie, zegarki oraz akcesoria domowe: szklane wazony, porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, misy i świeczniki ze szkła i stali. Georg Jensen to nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo, które przeplata się z secesyjnymi wpływami: wyszukaną formą i ornamentyką. W tej różnorodności widać odbicie długiej i bogatej historii marki, współtworzonej przez wielu znakomitych projektantów, jak np. Patricia Urquiola, Arne Jacobsen, czy Aldo Bakker. Czerwona Maszyna jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą marki Georg Jensen Living w Polsce. Produkty Georg Jensen znajdziecie Państwo w działach: Akcesoria barowe, Nakrycie stołu oraz Dekoracja salonu.

Projektant

Główną ambicją projektanta Philip'a Bro Ludvigsen'a jest udowadnianie, że poważne i solidne projekty mogą zachować styl, nieprzewidywalność i humor.
Zawrotna kariera projektanta rozpoczęła się po ukończeniu w 1989r.  słynnej Royal Danish Academy of Fine Arts, na której został wykładowcą. Artystycznego rzemiosła uczył również indyjskich studentów National Institute of  Design w Paldi. Równocześnie otwiera w Kopenhadze własne studio – Philip Bro. Jego klientami zostają  George Jensen (nasłynniejsze projekty -  AVENY i LEGACY), Ikea, Eilersen Softline, Royal Copenhagen, Le Klint (kultowe plisowane lampy UnderCover) i Woud.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię