Wazon Holmegaard ARC 15 cm ciemnoniebieski

4340261 Holmegaard Holmegaard
164.00 PLN
164,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4340261
Wymiary
8 x 15 cm
Materiały
Szkło dmuchane ustnie
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Holmegaard ARC 15 cm ciemnoniebieski został wykonany z ustnie dmuchanego szkła, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Niebieski kolor zapewnia mu efektowny wygląd. Wazon pięknie wyeksponuje zarówno bukiety, pojedyncze kwiaty czy dekoracyjne gałązki.

 

Wazon Holmegaard ARC 15 cm ciemnoniebieski wyróżnia się charakterystycznym kształtem, typowym dla całej serii ARC. Będzie pięknie prezentował się zarówno pojedynczo, ustawiony na stole, komodzie lub parapecia, jak i w towarzystwie pozostałych dekoracji z tej samej kolekcji.

 

Wazon ARC Holmegaard to dobry pomysł na prezent dla miłośników świeżych kwiatów i duńskiego wzornictwa na najwyższym poziomie.

 

Wazon należy czyścić ręcznie.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię