Wazon Holmegaard Calabas 16 cm bursztynowy

4300520 Holmegaard Holmegaard
273.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4300520
Wymiary
9 x 16 cm
Materiały
Szkło dmuchane ustnie
Ograniczenia

Opis produktu

Wazon Holmegaard Calabas 16 cm bursztynowy został wykonany z ustnie dmuchanego szkła, dzięki czemu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Staranne wykonanie i atrakcyjny projekt czynią z wazonu Calabas wspaniałą ozdobę wnętrza.

 

Wazon Holmegaard Calabas 16 cm bursztynowy wspaniale wyeksponuje niewielkie bukiety lub pojedyncze kwiaty. Zwężenie w wazonie pomaga zachować bukietom odpowiednią formę i sprawia, że kwiaty nie rozchodzą się na boki.

 

Wazon z serii Calabas zaprojektowany przez Petera Svarrera dla marki Holmegaard ustawiony na stole lub komodzie, prezentuje się przepięknie. Jego ciepła kolorystyka i łagodne, miękkie linie pomogą wprowadzić przytulny klimat do niejednego wnętrza.

 

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię