Wazon Holmegaard Cocoon 45 cm, biały

4343244 Holmegaard Holmegaard
1119.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4343244
Wymiary
Wysokość 45 cm
Materiały
Szkło dmuchane

Opis produktu

Piękny, duży wazon wykonany z białego, ręcznie dmuchanego szkła i uformowany w charakterystyczny dla kolekcji Coccon, pękaty kształt – robi na stole wspaniałe wrażenie. Urok wazonu tkwi w prostocie i bieli, które doskonale eksponują kolor wsuniętych do niego kwiatów.
Produkty duńskiej marki Holmegaard wyróżniają się niezwykłą prostotą kształtów, klimatycznym designem, który nadaje im wyjątkowości oraz wykonaniem w tradycyjnych metodach dmuchania szkła.

Kolekcja: Holmegaard Cocoon

Zobacz kolekcję

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię