Wazon Holmegaard Flora 12 cm, blue

4340854 Holmegaard Holmegaard
129.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4340854
Wymiary
Wysokość: 12 cm
Materiały
szkło ręcznie dmuchane

Opis produktu

Wazon Holmegaard Flora 12 cm, blue wykonany jest z niebieskiego, dmuchanego szkła. Wazon został stworzony przez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Louise Campbell, która tworząc kolekcję wazonów Flora wzieła pod uwagę fakt że świeże kwiaty potrzebują dużej ilości wody.- stąd szeroka pojemna podstawa. Szyjka wazonu jest długa i smukła, dzięki temu w wazonie Flora będą się pięknie prezentowały zarówno pojedyncze kwiaty, jak i niewielkie bukieciki.
Produkty duńskiej marki Holmegaard wyróżniają się niezwykłą prostotą kształtów, klimatycznym designem, który nadaje im wyjątkowości oraz wykonaniem w tradycyjnych metodach dmuchania szkła.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię