Wazon Normann Copenhagen Step 31 cm, przezroczysty

102085 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
460.00 PLN
460,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
102085
Wymiary
6 x 31 cm [śr. x wys.]
Materiały
Formowane w pełni kolorowe szkło

Opis produktu

Wazon Normann Copenhagen Step 31 cm, przezroczysty to wyjątkowy przykład na użytkową sztukę. Wazon Normann Copenhagen Step 31 cm, przezroczysty został przygotowany w taki sposób, że pasuje do praktycznie każdej aranżacji. Wąska szyja przechodzi w rozszerzający się wazon, który pomieści dowolne kompozycje kwiatowe. Wazon Normann Copenhagen Step 31 cm, przezroczysty został wykonany warstwowo z odlewanego w formie szkła. W efekcie ma wyjątkową formę, która przykuwa spojrzenia. Duży rozmiar idzie w parze ze znaczną wagą. Przezroczyste szkło nadaje się nie tylko do kompozycji kwiatowych, ale też np. ozdób w formie kolorowego piasku czy różnobarwnych kamieni. Możesz podarować wazon jako prezent osobie, która ceni sobie tego rodzaju dodatki.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię