Wazon porcelanowy Lyngby 8,5 cm, white

200766 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
127.00 PLN
127,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
200766
Wymiary
Wysokość 8,5 cm, Ø 5 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie
Można myć w zmywarce do 55 C

Opis produktu

Wazon porcelanowy Lyngby 8,5 cm white to elegancki element dekoracyjny. Dzięki charakterystycznym żłobieniom prezentuje się wprost intrygująco! Jego klasyczny, biały kolor z łatwością dopasuje się do każdego nowoczesnego, czy klasycznego wnętrza.


Wysokość wazonu wynosi 8,5 cm, z kolei jego średnica – 5 cm. Całość została wykonana z porcelany, dzięki czemu jest to naczynie solidne i wysoce wytrzymałe. Zostało zaprojektowane przez Karakter Copenhagen. Ten duński produkt świetnie prezentuje się samodzielnie. W połączeniu z kwiatami stworzy przyjemną dla oka kompozycję.


Wazon porcelanowy Lyngby 8,5 cm white uzupełni Twoje wnętrze! Umieścisz go na komodzie, szafce lub stoliku – wybór należy do Ciebie.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię