Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wazon Seletti Hybrid Adelma

Wazon Seletti Hybrid Adelma
Wazon Seletti Hybrid Adelma Wazon Seletti Hybrid Adelma Wazon Seletti Hybrid Adelma Wazon Seletti Hybrid Adelma
x zamknij

Wazon Seletti Hybrid Adelma

seletti
CtrLZak
Seletti Hybrid
528.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Ø 14 cm
wysokość 32,5 cm
Chińska porcelana kostna
seletti-_09771
 
Jedyny w swoim rodzaju wazon Seletti Hybrid Adelma – podzielony na dwie części, które symbolizują dwie strony świata. Wazon został wykonany z chińskiej porcelany kostnej i ozdobiony dwoma różnymi wzorami, oddzielonymi od siebie złotym paseczkiem. Naczynie posiada bogato zdobione ucho w złotym kolorze. Wazon będzie pięknie wyglądał na elegancko nakrytym stole, drewnianej komodzie lub konsoli.

Naczynia Seletti Hybrid to symboliczne połączenie estetyki wschodu i zachodu. Każde z naczyń składa się z 2 trwale połączonych ze sobą części prezentujących odmienną kulturę i typowe dla niej motywy artystyczne i historyczne. Całość powstała w Tangshan – stolicy kostnej porcelany i została wytworzona ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dostrzeż dwie różne strony świata! Poziom bieli i przezroczystości zdecydowanie wyższy niż w klasycznej porcelanie oraz duża wytrzymałość mechaniczna to dodatkowe zalety, na które warto zwrócić uwagę.

Inne z kolekcji Seletti Hybrid

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.