Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wazon Seletti Hybrid Melania

Wazon Seletti Hybrid Melania
Wazon Seletti Hybrid Melania Wazon Seletti Hybrid Melania Wazon Seletti Hybrid Melania Wazon Seletti Hybrid Melania
x zamknij

Wazon Seletti Hybrid Melania

seletti
CtrLZak
Seletti Hybrid
598.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ø 23 cm
wysokość 26 cm
Chińska porcelana kostna
seletti-_09770
 
Bogato zdobiony wazon Seletti Hybrid Melania. Wyróżnia się interesującą budową – został podzielony na dwie części, które symbolizują dwie strony świata. Wazon wykonany jest z chińskiej porcelany kostnej i ozdobiony dwoma kwiatowymi wzorami. Ten wyjątkowy przedmiot będzie pięknie prezentował się na stole oraz eleganckiej konsoli. Wazon będzie wyjątkową oprawą dla świeżych kwiatów oraz dekoracyjnych gałązek, a szeroka szyjka umożliwi stworzenie bogatych kompozycji florystycznych.

Naczynia Seletti Hybrid to symboliczne połączenie estetyki wschodu i zachodu. Każde z naczyń składa się z 2 trwale połączonych ze sobą części prezentujących odmienną kulturę i typowe dla niej motywy artystyczne i historyczne. Całość powstała w Tangshan – stolicy kostnej porcelany i została wytworzona ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dostrzeż dwie różne strony świata! Poziom bieli i przezroczystości zdecydowanie wyższy niż w klasycznej porcelanie oraz duża wytrzymałość mechaniczna to dodatkowe zalety, na które warto zwrócić uwagę.

Inne z kolekcji Seletti Hybrid

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.