Wazon serce Seletti Love in Bloom

09920 Seletti Seletti
358.00 PLN
358,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
09920
Wymiary
Wysokość: 25 cm
długość: 16,5 cm
szerokość: 9 cm.
Materiały
Porcelana.

Opis produktu

Love in Bloom marki Seletti to porcelanowy wazon kolorze białym, uformowany w kształcie prawdziwego serca. Miejsce na kwiaty tworzą tętnice i żyły. Wazon można postawić dzięki umieszczonym z tyły podporą, jak również powiesić na ścianie. Love in Bloom to oryginalny, przyciągający uwagę sposób na wyeksponowanie kwiatów.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię