Wazon Stelton Hoop 14 cm, midnight blue

620 Stelton Stelton
179.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
620
Wymiary
Ø 10 cm
wysokość: 14 cm
Materiały
szkło

Opis produktu

Oryginalny wazon Stelton Hoop 14 cm przyciąga uwagę prostą formą oraz tajemniczym kolorem midnight blue. Minimalistyczny i lekko zaokrąglony kształt, inspirowany jest surowym, nordyckim stylem. Przepięknie wyeksponuje zarówno świeże, jak i suszone kwiaty. Ścianki szklanego wazonu są półprzezroczyste, co poza walorem dekoracyjnym jest bardzo funkcjonalne - pozwala bowiem kontrolować poziom wody. Samodzielnie również będzie stanowił elegancką dekorację. Stworzony dla nowoczesnych i skandynawskich wnętrz.
Dostępny także w wysokości: 18 cm i 20 cm.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię