Wazon Stelton Stockholm Aquatic Ø 20,3 cm

450-22 Stelton Stelton
1311.00 PLN
1 311,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
450-22
Wymiary
Ø 20,3 cm

Opis produktu

Wazon Stelton Stockholm Aquatic to efekt inspiracji skandynawskim krajobrazem: archipelagiem sztokholmskim i surowym pięknem Bałtyku. Duet Bernadotte & Kylberg zdecydował się na połączenie prostych, opływowych form i bogatego zdobienia. Rozmyty, dynamiczny wzór przypomina morskie fale.

Wazony i misy z kolekcji Stockholm Aquatic zostały wykonane z aluminium i pokryte błyszczącą emalią. Każdy egzemplarz jest wykończony ręcznie, dzięki czemu posiada artystyczny rys i własny, indywidualny charakter. Z tego tytułu mogą wystąpić drobne różnice pomiędzy zdjęciem a oryginałem.

Wazon należy czyścić wodą z płynem do mycia naczyń, przy pomocy miękkiej szmatki. Nie wolno myć w zmywarce.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię