Wazon Stelton Stockholm Horizon Ø 20,3 cm

451-22 Stelton Stelton
1311.00 PLN
1 311,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
451-22
Wymiary
Ø 20,3 cm
wysokość 23,4 cm
Materiały
Aluminium, emalia

Opis produktu

Owalny wazon Stelton Stockholm Horizon będzie wspaniałym dodatkiem do salonu czy jadalni. Wazon przykuwa wzrok pięknej, intensywnej kolorystyce. Małe plamy barwne, płynnie przechodzące od błękitu po ciemny granat, układają się we wzór, który przywodzi na myśl głębię oceanu. Stylowy wazon Stockholm Horizon sprawi, że kompozycje z ciętych kwiatów zyskają nietuzinkową oprawę.

Należy myć letnią wodą z dodatkiem płynu do naczyń, a następnie osuszyć przy użyciu miękkiej ściereczki. Nie wolno myć w zmywarce.

Stockholm Horizon to kolekcja wazonów i mis inspirowanych malowniczym pejzażem Archipelagu Sztokholmskiego. Produkty z tej serii odznaczają się surowym pięknem i świetną jakością – będą doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylu skandynawskim.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię