Wazon / świecznik Sagaform Winter

5017905 Sagaform Sagaform
209.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017905
Wymiary
Wysokość; 18 cm
Materiały
szkło, stal lakierowana

Opis produktu

Niezwykle eleganckie, wielofunkcyjne naczynie Sagaform Winter, które może służyć jako wazon lub świecznik. W jednej i drugiej funkcji sprawdzi się doskonale i wniesie do Twojego wnętrza powiew luksusu. Kulisty kształt stworzy ciekawe połączenie z pojedynczymi gałązkami roślin. Dodając złotą nakładkę otrzymamy świecznik na długą, wąską świecę. Naczynie sprawdzi się nie tylko na świątecznym stole, ale także na co dzień. Wazon / świecznik pasuje do pomieszczeń w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim lub glamour.
Sagaform to skandynawska marka z ponad 20-letnim doświadczeniem. W swoich projektach stawia na funkcjonalizm połączony z estetyką, dzięki czemu produkty życia codziennego uzupełnione zostały o artystyczny pierwiastek, nadając im unikalnego charakteru.
Produkt posiada wadę fabryczną w postaci pęcherzyków w podstawie oraz drobne rysy złotych części.

 

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię