Wazon &tradition True Colour LP2 Terracotta Brass

21101142 &tradition &tradition
899.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
21101142
Wymiary
Ø 10 cm
wysokość: 24 cm
Materiały
mosiądz

Opis produktu

Mosiężny wazon &tradition True Colour LP2 Terracotta Brass o cylindrycznym kształcie zaskakuje kontrastami. Z jednej strony - kolorystycznym połączeniem srebra i bieli. Z drugiej wykończeniem materiału - jedna część jest polerowana, druga utleniana. Projektant tym samym bawi się fakturą - zestawiając szorstką i połyskującą powierzchnię. Możemy dzięki temu obserwować piękno ewolucji materiału. Prosta forma wazonu i stonowany kolor wyglądają niezwykle elegancko. Wazon LP2 będzie pasował do nowoczesnych wnętrz.
Kolekcja True Colours to seria 7 wazonów o prostym, walcowatym kształcie. Każdy wazon wykonany został przy użyciu innego materiału. Zaskakujące jest nie tylko kolorystyczne połączenie, ale także wykończenie - jedna część jest polerowana, drugą poddaje się oksydacji. Możemy więc obserwować jak ten sam materiał wygląda w dwóch wersjach.

Marka

&tradition (czytaj: and tradition) to młoda, duńska marka założona w 2010 roku, &tradition specjalizuje się w produkcji genialnej wręcz jakości mebli, lamp oraz dodatków. &tradition łączy innowacyjne rozwiązania z bogatą skandynawską tradycją. Meble &tradition powstają z naturalnych materiałów. To one, oraz dokładność wykonania decydują o ich trwałości i ponadczasowym charakterze. Meble &tradition wykonywane są na indywidualne zamówienie, a wybór kolorów i materiałów ułatwiają wzorniki. Lampy i kinkiety &tradition to połaczenie znanych kształtów ze szlachetnymi materiałami i precyzją wykonania.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię