Wazon &tradtion Tricolore SH1 malachit / karneol

23101140 &tradition &tradition
1798.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
23101140
Wymiary
Ø 1: 18 cm x wys. 20 cm
Ø 2: 17 cm x wys. 9 cm
waga: 3,1 kg.
Materiały
Szkło dmuchane barwione.

Opis produktu

Wazon &tradtion Tricolore SH1 odsłania przed nami całe spektrum kolorów. Autor projektu Sebastian Herkner pasjonuje się kolorami, ponadczasowymi materiałami oraz pracą z rzemieślnikami. Wazony z serii Tricolore to intrygująca gra kolorów i kształtów. Projektant chciał sprawdzić, jaka barwa pojawi się po nałożeniu na siebie dwóch różnych kolorów. Flakon został wykonany z ręcznie dmuchanego, barwionego szkła. Jak podkreśla projektant, ręczne rzemiosło czyni każdy przedmiot piękniejszym i... bardziej ludzkim.

Marka

&tradition (czytaj: and tradition) to młoda, duńska marka założona w 2010 roku, &tradition specjalizuje się w produkcji genialnej wręcz jakości mebli, lamp oraz dodatków. &tradition łączy innowacyjne rozwiązania z bogatą skandynawską tradycją. Meble &tradition powstają z naturalnych materiałów. To one, oraz dokładność wykonania decydują o ich trwałości i ponadczasowym charakterze. Meble &tradition wykonywane są na indywidualne zamówienie, a wybór kolorów i materiałów ułatwiają wzorniki. Lampy i kinkiety &tradition to połaczenie znanych kształtów ze szlachetnymi materiałami i precyzją wykonania.

Projektant

Sebastian Herkner uważa, że to materiał i detal podkreślają funkcję przedmiotu. W swoich pracach dąży do połączenia różnych kontekstów kulturowych oraz społecznych. Dużą uwagę przywiązuje do pokazania piękna materiału, na którym pracuje. W tym celu łączy nowe technologie produkcyjne z tradycyjnym rzemiosłem, a także zwraca dużą uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Założył własne studio, które zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli, oświetlenia, akcesoriów do domu oraz ekspozycji. Do jego najciekawszych produktów należy stolik „Bell Table”, wykonany z ręcznie formowanego szkła oraz mosiądzu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię