Wazon w kształcie garnka Seletti Estetico Quotidiano 22 cm

10585 Seletti Seletti
215.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10585
Wymiary
Wysokość 22 cm
Ø 22 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Duży wazon w kształcie garnka to coś, co zmieni sposób prezentacji kwiatów na stole! Mnóstwo miejsca na florystyczne kompozycje i wygodne uszka do przestawiania wazonu. Śnieżna biel porcelany.
Kolekcja Estetico Quotidiano to doskonały pomysł na lepszą trwałość przedmiotów codziennego użytku.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Lenka 21.03.2018
Robi wrażenie z kwiatami i bez. Efektowna, ładnie wykończona porcelana.