Wazony Kähler Hammershøi Spring miniaturowe białe 3 szt.

693280 Kähler Kähler
301.00 PLN
301,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
693280
Materiały
porcelana
Ograniczenia
Użytkowanie i konserwacja
Czyścić wilgotną ściereczką.

Opis produktu

Wazony Kähler Hammershøi Spring miniaturowe białe 3 szt. zostały ręcznie wykonane z porcelany. Zdobią je akwarelowe malunki kwiatów autorstwa Rikke Jacobsen. Pionowe żłobienia nadają wazonikom efektowny wygląd. Ustawione na stole, półce czy komodzie, sprawią, że wiosna na dobre zagości w Twoim domu. 

 

Wazony Kähler Hammershøi Spring miniaturowe białe 3 szt. są naprawdę niewielkie, dzięki czemu świetnie wyeksponują kwiaty, dla których wazony o tradycyjnych rozmiarach są za duże. Można w nich umieścić bukieciki z konwalii, bratków czy stokrotek oraz pojedyncze ozdobne gałązki.


Wazony Kähler Hammershøi Spring to miniatury kultowych wazonów, które stworzył Svend Hammershøi dla marki Kähler. Zestaw uroczych wazoników świetnie sprawdzi się w roli upominku.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię