Wieszak Authentics Wardrope biało - srebrny

8083356 Authentics Authentics
820.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8083356
Wymiary
Długość 300 cm
Materiały
Metal, linka

Opis produktu

Wieszak z kolekcji Authentics Wardrope z połyskującym wykończeniem. Nowoczesny, bardzo stylowy, idealny na szaliki, parasolkę, damskie torebki i lekkie ubrania. Dzięki kombinacji metalowych, srebrnych haczyków i białej linki – można zmieścić go nawet w wąskim przedpokoju, gdzie nie zajmie wiele miejsca i będzie wyglądał świetnie. 4 haczyki do wieszania.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Nagrody

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Arystos 13.03.2018
To jest to! Bardzo przemyślany design. Lina jest bardzo solidna, haczyki wykonany z grubego metalu, Łatwo je przesuwać po linie, jednocześnie jak się coś zawiesi to nie zmienia miejsca położenia:) Błyskawiczna wysyłka.