Wieszak Authentics Wardrope czarno - biały

8085626 Authentics Authentics
519.00 PLN
519,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8085626
Wymiary
Długość 300 cm
Materiały
Metal, linka

Opis produktu

Wieszak z kolekcji Authentics Wardrope. Nowoczesny, bardzo stylowy, idealny na szaliki, parasolkę, damskie torebki i lekkie ubrania. Dzięki kombinacji metalowych, białych haczyków i czarnej linki – można zmieścić go nawet w wąskim przedpokoju, gdzie nie zajmie wiele miejsca i będzie wyglądał świetnie. 4 haczyki do wieszania.

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Nagrody

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 4
4.0
Teresa 25.01.2018
Bardzo dekoracyjny przedmiot i solidnie wykonany. Haczyki można łatwo przestawiać na odpowiednią wysokość na całej długości liny. Montaż na solidnym haku, także nie ma obaw że coś spadnie, gdy nawieszam kurtki, torbę i parasol.