Wieszak Bosign Moose, biały

291229 Bosign Bosign
192.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
291229
Wymiary
Szerokość 22 cm
Wysokość: 13,8 cm
Głębokość: 12,5 cm
Materiały
Lakierowany stop cynku (wysoki połysk)

Opis produktu

Moose marki Bosign w kolorze białym to efektowny wieszak stworzony do przedpokoju w domu, firmie stawiającej na oryginalny wizerunek lub w domku myśliwskim stylizowanym na jak najbardziej naturalne klimaty. Całość w kształcie głowy łosia z porożem, na którym swobodnie można wieszać koszule, kurtki, apaszki lub np. korale.
Niewidoczny montaż za pomocą kołków rozporowych (nie dołączono). Wieszaka można używać także na zewnątrz.

Marka

Szwedzka marka Bosign to przeróżne akcesoria biurowe, łazienkowe i do sypialni, zaprojektowane tak, że doskonale nadają się na wyszukany prezent dla bliskich. Stworzone w duchu szwedzkiej tradycji: funkcjonalności, pięknego stylu i wygody codziennego użytkowania. Lata doświadczeń w produkcji kreatywnych, nowoczesnych gadżetów stawiają markę Bosign w czołówce skandynawskiego wzornictwa, którego główną cechą jest prostota, jednoznaczna forma i wyjątkowy, minimalistyczny styl przykuwający uwagę. W sklepie Czerwonej Maszyny mieliśmy kłopot ze zgrupowaniem produktów marki Bosign na stronie marek, bo w zasadzie kolekcji poza serią Bosign HiTech nie ma, a produkty mają przeróżne zastosowania.

Projektant

Harald Hynell to szwedzki projektant i założyciel marki Bosign. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje wiele dziedzin. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Ericsson i Helwett-Packard), zajmując się budowaniem świadomości marek, inżynierią mechaniczną, komunikacją oraz marketingiem. Zaprojektował serię chłodzących poduszek i podkładek pod laptopy, które zapobiegają przegrzewaniu się sprzętu. Jego fascynacja wzornictwem przemysłowym jest wręcz zaraźliwa. Uwielbia chodzić po sklepach, szukając produktów zawierających w sobie proste, a zarazem błyskotliwe rozwiązania.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię