Wieszak Geelli Appendimi, czerwony przezroczysty

GAP-100-09 Geelli Geelli
35.00 PLN

Special Price 35,00 zł

Normalna cena: 103,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GAP-100-09
Wymiary
Ø 10,5 cm
wysokość 3 cm
Materiały
Żel poliuretanowy

Opis produktu

Oryginalny pomysł na porządek w kuchni! Ten przyklejany do ściany wieszak w kształcie czerwonego kwiatka posiada w środku otwór, w który gładko wsuwa się końcówkę kuchennej ściereczki. Całość stanowi piękną ozdobę i jest niezwykle funkcjonalna.
Zaprojektowany za specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. W czasie produkcji żel w stanie płynnym wlewany jest do specjalnych, aluminiowych form gdzie czeka na stwardnienie, a następnie gotowy kształt wyjmuje się z formy i każdy jego element zostaje wykończony ręcznie oraz sprawdzony przed zapakowaniem.
Ekstremalnie elastyczne tworzywo jest odporne na upadki, nie pęka, nie łamie się i jest niezwykle wytrzymałe. Poliuretanowy żel absorbuje również wstrząsy.

Aby przykleić wieszak do ściany wystarczy odkleić folię ochronną i umieścić go w wybranym miejscu. Duża przyczepność gwarantuje pewne mocowanie.
Całość jest nietoksyczna, idealna do wnętrz, w których design stawiany jest na równi z potrzebą bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

Marka

Włoska marka Geelli tworzy niezwykłe akcesoria wykonane ze specjalnego żelu poliuretanowego, który można wyginać i który doskonale odkształca się wracając do pierwotnego kształtu. Wykończone ręcznie i podane w soczystej, przykuwającej wzrok barwie: natychmiast zwracają uwagę. Niezwykła wytrzymałość, najwyższa odporność na upadki i czysta przyjemność dotyku to cechy, które wyróżniają produkty Geelli na tle innych. Klasa!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię