Wieszak na biżuterią Bloomingville Fiddi, czarny

82055121 Bloomingville Bloomingville
127.00 PLN
127,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
82055121
Wymiary
Długość: 50 cm
Wysokość: 32 cm
Szerokość: 3 cm
Materiały
Metal, żelazo

Opis produktu

Wieszak na biżuterię Bloomingville Fiddi, czarny to małe dzieło sztuki, które na dodatek oferuje bardzo dużą funkcjonalność. Ten produkt pozwoli Ci zgromadzić w jednym miejscu biżuterię taką jak bransoletki, naszyjniki czy opaski. Nadaje się również do wieszania elementów garderoby – lekkich szali czy czapek. Wytrzymałość na obciążenie to 1,2 kilograma na każdy hak.


Wieszak na biżuterię Bloomingville Fiddi, czarny został przygotowany z metalu, dlatego jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Do jego wyczyszczenia wystarczy Ci tylko wilgotna szmatka.


Wieszak na biżuterię Bloomingville Fiddi, czarny świetnie pasuje do właściwie każdej aranżacji wnętrza – jego design jest subtelny, dlatego nie rzuca się w oczy i nie przytłacza innych elementów obecnych w pomieszczeniu.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię