Wieszak na klucze Qualy Unplug biało - pomarańczowy

QL 10076-OR Qualy Qualy
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
QL 10076-OR
Wymiary
Wymiary kontaktu 8 x 8 cm
wymiary wtyczki 3 x 9 x 1,3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Oryginalny wieszak na klucze – w kształcie pomarańczowej wtyczki wsuwanej do białego „kontaktu” (kontakt dołączony do kompletu, to nie jest prawdziwy kontakt, tylko „atrapa”, która może być ładną dekoracją przedpokoju). Na ringu przy „wtyczce” można umieścić kilka różnych kluczy, a po ich wsunięciu do „kontaktu” mieć zawsze wszystko pod ręką.
Wieszak „kontakt” montuje się do ściany.
Akcesoria Qualy to piękne zestawienie soczystych barw, ciekawych pomysłów ułatwiających życie i ekologicznej filozofii: do produkcji wykorzystuje się niemal 100% produktów pochodzących z recyklingu. Nawet kartoniki w które zapakowane są te gadżety tworzy się z produktów biodegradowalnych. Genialna oprawa dla praktycznych przedmiotów!

Marka

Qualy to idealne połączenie oryginalnych, podanych w kolorowej formie gadżetów do wystroju wnętrz oraz troski o ekologię. Wywodząca się z Tajlandii marka Qualy zachwyca dbałością o wykorzystanie produktów z recyklingu do niemal 100% proponowanych przez nią akcesoriów. Soczyste barwy w zestawieniu z filozofią produkcji i pakowaniem w kartoniki również w 100% pochodzącego z recyklingu stawia firmę na czele tych, którzy życie ze stylem pojmują szerzej, pełniej, lepiej! Zaskakujące pomysły w genialnej oprawie – to jest to!

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
#BOBO 25.04.2018
Spoko:) idze nawet nabrać co poniektóre osoby że to na serio gniazdko elektryczne XD sklep definitywnie #customerfriendly <3
5.0
Śliwa 23.03.2018
Bardzo pomyslowy;) expres realizacja.