Wieszak na torebkę Alessi Minou czarny

FGO01 B Alessi Alessi
80.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FGO01 B
Wymiary
10,6 x 6 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Stylowy wieszak na torebkę Alessi Minou w kolorze czarnym: w kształcie egipskiego kota o fantazyjnie wydłużonym ogonie.
Takiego wieszaka nie da się przegapić w szatni, restauracji, ani w biurze, w którym wiesza się torebkę. Całość wykonano z ciemnej stali szlachetnej, która dzięki polerowaniu na wysoki połysk zyskała niezwykły blask. Wieszak Minou został zaprojektowany z myślą o lekkich torebkach, które powieszone na kocim ogonie zostaną w ten sposób ochronione przed kurzem czy brudem podłoża.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Frédéric Gooris to belgijski projektant przemysłowy, którego prace wyróżniają się oryginalnymi i zabawnymi formami. Za kluczową kwestię uważa spełnienie potrzeb i oczekiwań potencjalnego klienta. Otworzył Studio Gooris, które specjalizuje się w projektowaniu wielu różnych przedmiotów m.in. zegarków, oświetlenia, produktów dla dzieci oraz elementów wyposażenia wnętrz. Jest również współzałożycielem firmy Bombol, która zajmuje się projektowaniem mebli dziecięcych. Obecnie mieszka w Hongkongu, gdzie otworzył filię swojej firmy. Współpracuje z takimi markami jak Alessi, Lavazza, Traget, Foreverlamp, Siemens czy Nissan.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię