Wieszak ścienny Seletti Cosmic Diner, Ø 18 cm, Asia View

13234 Seletti Seletti
410.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
13234
Wymiary
Ø 18 cm
Wysokość 9 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Wieszak ścienny Seletti Cosmic Diner, średnica 18 cm, Asia View, stylowy wieszak, który przyciągnie wzrok gości i z pewnością trafi w gusta każdego obieżyświata lub miłośnika Azji. 

Wieszak z serii Cosmic o średnicy 18 cm od marki Seletti to nie tylko stylowy dodatek do korytarza, ale świetnie narzędzie edukacyjne. Dzięki tej kolekcji możesz odtworzyć cały Układ Słoneczny na swojej ścianie, a każdy produkt zachowuje proporcjonalną wielkość - od największego w układzie Słońca przez Ziemię i inne planety. Jego powierzchnię pokryto nadrukiem ze zdjęciem naszej planety Ziemi i widokiem Azji, przez co świetnie dopełni aranżację pokoju młodego odkrywcy lub miłośnika podróży.   

Produkt od Seletti wchodzi w skład wyjątkowej kolekcji Cosmic inspirowanej kosmosem, którą cechują piękne motywy planet pozwalające, choć na chwilę poczuć się jak astronauta.

Cechy produktu:

  • kolor - wielokolorowy
  • materiał - drewno
  • średnica - 18 cm
  • wysokość - 9 cm

 

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię