Wieszak Umage Butterflies mini pearl white

5260 Umage Umage
89.00 PLN
89,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5260
Wymiary
wysokość: 8.5 cm
szerokość: 17 cm
głębokość: 9.2 cm
Materiały
stal malowana proszkowo, drewno dębowe

Opis produktu

Wieszak Umage Butterflies mini pearl white. Pomimo prostej i minimalistycznej formy, przyciąga wzrok ciekawym kształtem. Haczyk przypomina motyla, zrobionego z origami. „Skrzydła” wykonane ze stali malowanej proszkowo kontrastują z dębową bazą. Na ich szczycie można zawiesić odzież, natomiast w zagłębieniu położyć jakiś drobny przedmiot - typu kluczyki do samochodu, telefon, klucze lub słuchawki. Efektowną ozdobę na ścianie uzyskamy, gdy zawiesimy kilka wieszaków-motyli obok siebie. Umage Butterflies dostępne są w różnych kolorach i dwóch rozmiarach: mini i medium, dzięki czemu możesz je dobierać według uznania
Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen. Razem ze zmianą nazwy, firma poszerzyła swój asortyment uzupełniając go o meble i akcesoria skandynawskim stylu.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię