Wieszak z 2 haczykami Blomus Areo, matowy

68808 Blomus Blomus
179.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
68808
Wymiary
10 x 5,5 x 6 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Wieszak z dwoma haczykami marki Blomus z kolekcji Areo zaprojektowany przez niemieckie studio projektowe Flöz Industrie Design. Produkt wykonano z wysokiej jakości matowej stali szlachetnej, która zapewnia odporność na zabrudzenia i wilgoć. Elegancki i nowoczesny wygląd połączony został z funkcjonalnością. Wieszak mocowany jest za pomocą wkrętów i śrubek znajdujących się w zestawie.

Blomus to niemiecka firma stawiająca na elegancję i prostotę. Projektanci tej marki za cel obierają sobie przede wszystkim funkcjonalność, za którą idą nowatorskie rozwiązania designerskie.

Kolekcja: Blomus Areo

Zobacz kolekcję

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię