Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wieszak z lustrem Serax Reflect Ø 30 cm jasna miedź

Wieszak z lustrem Serax Reflect Ø 30 cm jasna miedź
Wieszak z lustrem Serax Reflect Ø 30 cm jasna miedź Wieszak z lustrem Serax Reflect Ø 30 cm jasna miedź Wieszak z lustrem Serax Reflect Ø 30 cm jasna miedź
x zamknij

Wieszak z lustrem Serax Reflect Ø 30 cm jasna miedź

serax
Serax Reflect
548.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ø 30 cm
głębokość 15 cm
Stal lakierowana, szkło
serax-B7216885
 
Wieszak z lustrem Serax Reflect to dowód na to, że wielofunkcyjny produkt może przybrać piękną formę. Duet projektantów – Ann Vereecken i Jeroen Worst stworzyli kolekcję, w której główną rolę odgrywają odbicie, refleks oraz miedziany blask. Przedmiot składa się z dwóch okrągłych elementów – lustra i stalowej podstawy, które zostały ze sobą zgrabnie połączone. Wieszak będzie pięknie wyglądał w eleganckich korytarzach oraz przedpokojach. Może stanowić także funkcjonalny, a zarazem dekoracyjny element sypialni albo garderoby.

Inne z kolekcji Serax Reflect

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.