Wirówka do sałaty Moha Vetro Ø 24 cm, zielona

12714 Moha Moha
138.52 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
12714
Wymiary
Ø 24 cm
wysokość 15 cm
Materiały
Szkło, tworzywo sztuczne ABS i PP
Zastosowanie

Opis produktu

Wygodna w użyciu, perfekcyjnie wykonana wirówka do sałaty, która pozwala w kilka sekund odsączyć świeżo opłukaną sałatę z nadmiaru wody. Umytą sałatę wkłada się do środka, zamyka pokrywę i kilkukrotnie pociąga za pierścień, który się w niej znajduje, wprawiając tym samym w ruch całą wirówkę – woda z listków ścieka do pojemnika na dole, a sałata jest sucha i gotowa do położenia na kanapki. Pomysłowe!
Znajdujący się w środku koszyk można również wykorzystać do odlewania wody z warzyw, a samą misę, która została wykonana ze szkła wykorzystać do podawania na stół sałatek, surówek czy innych dań, które wymagają ładnej oprawy.
Akcesoria kuchenne szwajcarskiej marki Moha są przykładem idealnej harmonii między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Marka

Szwajcarska marka Moha od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji poręcznych i wygodnych w obsłudze akcesoriów kuchennych. Przemyślane wzory, piękne wykonanie i drobiazgowe dopracowanie akcesoriów sprawia, że są one w kuchniach niezwykle funkcjonalne. Większość wzorów jest innowacyjna i została opatentowana, co świadczy o najwyższej jakości i niepowtarzalności produktów. Podstawową produkcyjną zasadą marki Moha jest idealna harmonia między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię