Wisząca dekoracja Raeder domek okrągły L

90680 Raeder Raeder
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90680
Wymiary
16x9,5 cm [wys. x śr.]
Materiały
porcelana nieszkliwiona, linka stalowa

Opis produktu

Wisząca dekoracja Raeder domek okrągły L to duża dekoracja na kształt okrągłego domu, a raczej dwupiętrowej wieży. Dzięki ażurowym ścianom wisząca dekoracja Raeder domek okrągły L przepuszcza światło świecy włożonej do środka. W efekcie rozprowadza wokół ciepłe, przygaszone promienie, nadające wnętrzu przytulny charakter.
Wykonana z porcelany wisząca dekoracja Raeder domek okrągły L jest w całości biała i misternie zdobiona. Niewielki element złoty na szczycie łączy się z linką ze stali o tej samej barwie. W efekcie produkt jest trwały i nie ryzykujesz, że słabej jakości sznurek po prostu się przerwie.
Wisząca dekoracja Raeder domek okrągły L to dodatek, który sprawdzi się np. w oknie czy przy drewnianym kwietniku. Możesz podarować go również w formie prezentu.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię