Wisząca dekoracja Raeder domek okrągły S

90681 Raeder Raeder
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90681
Wymiary
12x7,3 cm [wys. x śr.]
Materiały
porcelana nieszkliwiona, linka stalowa

Opis produktu

Wisząca dekoracja Raeder domek okrągły S to niespotykany dodatek do aranżacji wnętrza. Nadaje się do zawieszenia na cały rok, jednak wisząca dekoracja Raeder domek okrągły S świetnie oddaje klimat zimowy. Dzięki ażurowym ścianom umieszczona wewnątrz świeczka daje ciepłej, przyjemne światło, łagodzące nastrój.
Biała wisząca dekoracja Raeder domek okrągły S to produkt przygotowany z troską o najmniejszy szczegół. Biała porcelana jest starannie zdobiona, a złote wykończenie łączy się z linką stalową o tej samej barwie. W efekcie dodatek jest trwały, odporny na zniszczenia i łatwy w konserwacji, a przy tym elegancko się prezentuje.
Wisząca dekoracja Raeder domek okrągły S sprawdzi się w oknie czy na elementach drewnianych. Będzie też stanowiła świetny dodatek np. do wykuszu.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię