Wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny L

90678 Raeder Raeder
139.00 PLN
139,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90678
Wymiary
8x8x15,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
porcelana nieszkliwiona, linka stalowa

Opis produktu

Wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny L to świetny pomysł na ozdobienie wnętrza, gdy nie masz miejsca na stojące dodatki. Wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny L została przygotowana z wysokiej jakości porcelany. To sprawia, że jest ponadczasowa, jeśli chodzi o wygląd, a przy okazji elegancka i łatwa w konserwacji.
Biała wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny L ze złotymi elementami świetnie pasuje do aranżacji w nowoczesnym, ale i tradycyjnym stylu. Produkt wisi na złoconej stalowej lince. Dzięki temu masz pewność, że dodatek nie spadnie i nie rozbije się, jeśli zostanie dobrze zawieszony.
Estetyczna wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny L ma spory rozmiar. Sprawdzi się np. w oknie, wykuszach czy łukach wewnątrz pomieszczeń.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię