Wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny S

90679 Raeder Raeder
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90679
Wymiary
6x6x11,5 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
porcelana nieszkliwiona, linka stalowa

Opis produktu

Wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny S to świetny wybór, jeśli nie masz miejsca, aby postawić w domu dekoracja. Wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny S sprawdzi się np. w rozmaitych wykuszach, przy kominku czy w oknie. Jest niewielka, ale jednocześnie sprawia, że we wnętrzu zapanuje przyjemna, przytulna atmosfera.
Biała wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny S została przygotowana z porcelany. Materiał ten jest trwały i łatwy w konserwacji. Świetnie prezentuje się w zestawieniu ze złotymi zdobieniami i kablem stalowym w tym samym kolorze. Jednocześnie masz pewność, że dekoracja nie spadnie z powodu przerwanego sznurka.
Wisząca dekoracja Raeder domek prostokątny S to świetny dodatek do zimowego wystroju wnętrza. Sprawdzi się też jako nietypowy podarunek.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię